Пезентація роботодавця онлайн

Дата: 06.05.2020 16:46

4 травня Мангушський районний центр зайнятості за ініціативи Мелекінської  сільської ради провів презентацію роботодавця онлайн . Учасниками заходу стали 6 безробітних, які перебувають на обліку у центрі зайнятості.

«Презентація роботодавця – це можливість отримати вичерпну інформацію для клієнтів центру зайнятості безпосередньо від самого представника установи», - розпочала інтернет-комунікацію  начальниця відділу взаємодії з роботодавцями районного центру зайнятості Ольга Застєнкіна.

Під час онлайн спілкування заступник голови Мелекінської сільської ради  Михайло  Федоткін  надав інформацію про  наявні вакансії.  Наразі установі потрібні робітники з благоустрою.

Присутніх ознайомили з умовами праці, рівнем заробітної плати, графіком роботи та вимогами щодо персоналу. Зацікавлені роботою отримали вичерпні відповіді на численні питання. За результатами проведеного заходу до Мелекіінської  сільської ради  були направлені на  роботи тимчасового характеру 6 осіб.