В Мангушському районному центрі зайнятості втілювали ідеї у конкретні підприємницькі проекти на тренінгу з бізнес-планування за допомогою «Skype»-зв’язку

Дата: 06.05.2020 16:17

6 травня  за допомогою «Skype»-зв’язку фахівці Мангушського районного центру зайнятості провели засідання  Консалтингового центру.

«Стати господарем своєї справи і здобути фінансову незалежність хотів би кожен. Однак перш, ніж почати свій бізнес з нуля, необхідно все ретельно зважити та обміркувати»,- підкреслила профконсультант районного центру зайнятості Ірина Соловйова .  Під час інтернет-комунікації  майбутні підприємці  опановували  необхідні навички для започаткування власної справи. Кожен з учасників у ході бесіди з фахіфчинею з профорієнтації  відповів на 20 питань,  які дають можливість підготуватися до відкриття бізнесу.

Начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Ольга Застєнкіна  під час онлайн комунікації розповіли про діючі грантові програми та фінансову допомогу Організації Об’єднаних Націй в Україні за підтримки Європейського Союзу, яка сприяє прийняттю радикальних, але важливих рішень в переорієнтуванні бізнесу в умовах коронавірусної турбулентності.