Послуги служби зайнятості під час карантину презентували на зустрічі в Мангушській райдержадміністрації

Дата: 06.05.2020 08:57

Про роботу в режимі карантину розповіла директорка Мангушського районного центру  зайнятості Надія Тєрьошкіна під час робочої зустрічі з головою Мангушської районної державної адміністрації Наталією Букрєєвою.

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів, районний центр зайнятості продовжує працювати в штатному режимі, організовуючи свою роботу з урахуванням ухвалених  Урядом рішень.

Н.Тєрьошкіна зазначила, що служба  максимально спростила процедуру реєстрації громадян, які залишились без роботи.

«Зареєструватися в службі зайнятості та отримати матеріальну допомогу по безробіттю відтепер можна за спрощеною процедурою. Зробити це легко: потрібно заповнити лише дві заяви та надіслати їх на email центру зайнятості або ж подати їх через скриньку для кореспонденції. Для власників електронного підпису є можливість скористатися послугами державного онлайн-порталу «Дія»».

«Статус безробітного надається з 1-го дня подачі заяви. Розмір виплат для осіб, які отримують мінімальну допомогу по безробіттю без урахування заробітної плати та страхового стажу, на період карантину підвищено з 650 грн до 1000 грн», ­­– розповіла Н.Тєрьошкіна.

З метою збереження робочих місць, підтримки роботодавців, які є суб’єктами малого та середнього підприємництва, районний центр зайнятості пропонує надання допомоги по частковому безробіттю.

«Під час карантину кількість безробітних в районному центрі зайнятості  зросла. Це пов’язано з тим, що багато бізнесів та підприємств були змушені тимчасово припинити свою діяльність. Нині і роботодавці, і працівники, які втратили роботу, можуть отримати підтримку.», – зазначила директорка Надія Тєрьошкіна.

Провідна  фахівчиня    відділу надання соціальних послуг

Олена Брага