До уваги представників ЗМІ!

Дата: 05.05.2020 08:16

5 травня 2020 року о 14:00 у Донецькій ОДА за адресою м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6, 3-й поверх, зала засідань, відбудеться брифінг заступника начальника управління-начальника відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони  здоров’я ОДА Олександра Педенка, заступника директора департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації Павло Челпих та начальник краматорського прикордонного загону, полковник Анатолій Федорчук.

Окрім цього, для представників ЗМІ, які не матимуть можливість взяти участь у брифінгу, буде забезпечено пряму трансляцію заходу на офіційній сторінці голови Донецької ОДА Павла Кириленка у соціальній мережі Фейсбук, на сторінці прес-служби облдержадміністрації та офіційному вебсайті Донецької ОДА.

Просимо пройти акредитацію до 12:00 5 травня за телефоном 095 838 19 61, контактна особа – Світлана Петряєва.