Дата: 04.05.2020 13:38

Управління соціального захисту населення Мангушської районної державної адміністрації інформує про проведення виплат:

відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»  у квітні 2020 року була проведена виплата разової грошової допомоги до 5 травня наступним категоріям громадян:

- особам з інвалідністю:

I    групи  -  4 120 гривень;

II   групи  -  3 640 гривень;

III групи  -  3 160 гривень;

• учасникам бойових дій  - 1 390 гривень;
  • членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам), померлих осіб з

інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни  -  900 гривень;

***

Відповідно до Порядку виплати одноразової грошової винагороди особам, яким присвоєно звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2020 р. № 144, одержувачами грошової винагороди є громадяни України з числа:

осіб, яким присвоєно звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» (далі – Герой України);

членів сімей осіб, яким присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка», або у разі смерті Героя України (далі – члени сімей).

До членів сім’ї  Героя України належать дружина (чоловік), діти, батьки.

Грошова винагорода виплачується в 50-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, в якому присвоєно звання Герой України.

При цьому, вказана грошова винагорода виплачується:

особам, яким звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку присвоєно до 1 січня 2020 р.;

членам сімей осіб, яким до 1 січня 2020 р. присвоєно звання Герой України посмертно або у разі смерті особи, якій до 1 січня 2020 р. присвоєно звання Герой України.