Центр надання адміністративних послуг доводить до відома мешканців району

Дата: 30.04.2020 13:12

Центр надання адміністративних послуг доводить до відома мешканців району, що з метою запобігання поширенню респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCOV, ЦНАП переведено на безконтактний прийом документів. Подати документи ви можете надіславши заяву та сканкопії необхідних документів на електронну пошту ЦНАП  - cnap_mangush@ukr.net,  або залишити заяву з пакетом документів у скриньці, яка розташована біля входу до адмінцентру.  Усі необхідні бланки та зразки заяв, реквізити для оплати послуг розміщено на сайті Мангушської райдержадміністрації. На особистий прийом можуть звертатися тільки особи, яким необхідно терміново оформити паспорт громадянина України у вигляді ID-картки. Для цього, вам необхідно  попередньо записатися  за телефоном. Попередній запис та консультації  надаються за тел. (06297)23690, 0986676231.

Результат надання послуги ми можемо відправити вам на електронну адресу або вайбер.  Після завершення карантину  ви зможете отримати в ЦНАПі оригінали документів.

Просимо вас залишатися  вдома. Бережіть себе і своїх близьких.