Сприяємо підприємницькій ініціативі онлайн

Дата: 30.04.2020 08:49

29 квітня  за допомогою «Skype»-зв’язку фахівці Мангушського районного центру зайнятості провели вебінар: "Чи  готовий  я до відкриття власного бізнесу".

Через месенджер Viber та електронну пошту на захід були запрошені особи, які набули статусу безробітного в період  карантину.

«Стати господарем своєї справи і здобути фінансову незалежність хотів би кожен. Однак перш, ніж почати свій бізнес з нуля, необхідно все ретельно зважити та обміркувати»,- підкреслила профконсультант районного центру зайнятості Ірина Соловйова .  Під час інтернет-комунікації  майбутні підприємці опановували  необхідні навички для започаткування власної справи. Кожен з учасників у ході бесіди з фахіфчинею з профорієнтації  відповів на 20 питань,  які дають можливість підготуватися до відкриття бізнесу.