До уваги представників ЗМІ!

Дата: 28.04.2020 08:45

28 квітня 2020 року о 14:00 у Донецькій ОДА за адресою м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6, 3-й поверх, зала засідань, відбудеться брифінг заступника начальника управління-начальника відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони  здоров’я Олександра Педенка, начальника відділу охорони здоров’я Краматорської міської ради Валерії Мельник та головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 Олександра Власенка.

Окрім цього, для представників ЗМІ, які не матимуть можливість взяти участь у брифінгу, буде забезпечено пряму трансляцію заходу на офіційній сторінці голови Донецької ОДА Павла Кириленка у соціальній мережі Фейсбук, на сторінці прес-служби облдержадміністрації та офіційному вебсайті Донецької ОДА.

Просимо пройти акредитацію до 12:00 28 квітня за телефоном 095 838 19 61, контактна особа – Світлана Петряєва.