Управління соціального захисту населення інформує

Дата: 27.04.2020 11:37

У зв’язку з подовженням строку  дії карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19),  управлінням соціального захисту населення Мангушської райдержадміністрації  призупинено прийом громадян у приміщенні управління.

Наразі прийом здійснюється дистанційно та безконтактно.

Управлінням соціального захисту населення Мангушської райдержадміністрації здійснено масовий перерахунок щодо автоматичного продовження строку виплати до 01.06.2020, у раніше призначених розмірах, державної соціальної допомоги:

- малозабезпеченим сім'ям;

- на дітей одиноким матерям;

- на дітей, над якими встановлено опіку та піклування;

- особі, яка доглядає за хворою дитиною;

- особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу;

- дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;

- внутрішньо переміщеним особам на проживання;

- особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;

- особам з інвалідністю, які не мають права на пенсію.

Дані виплати будуть проведені до кінця квітня.

Звертаємо увагу, що після офіційного завершення терміну дії карантину або обмежувальних заходів громадянам необхідно надати до управління соціального захисту населення заяву та пакет документів для здійснення перерахунку розміру державної допомоги та подальшого її призначення.

Якщо ж причина звернення невідкладна, ви можете залишити свою заяву або звернення за тел. гарячої лiнiї управління (06297) 2-43-69, надіславши на електронну адресу 02770038@mail.gov.ua або в скринцi, яка розташована бiля входу до управлiння. Тел. для звернень щодо призначення житлової субсидії: 068 7803612, 096 1891868, 099 3602824.

Просимо максимально обмежити коло прямого спілкування і залишатись вдома!!!