Успішне працевлаштування: що потрібно знати

Дата: 24.04.2020 08:49

23 квітня  за допомогою «Skype»-зв’язку фахівці Мангушського районного центру зайнятості провели вебінар: "Мої слабкі та сильні сторони".

Через месенджер Viber та електронну пошту на захід були запрошені особи, які набули статусу безробітного в період  карантину.

Під час заходу профконсультант районного центру зайнятості Ірина Соловйова підкреслила  важливість опанування навичок самопрезентації  для успішного пошуку роботи.

Окрему увагу фахівчиня приділила «Освітньому порталу» та «Профорієнтаційній платформі», завдяки яким служба зайнятості вирішує питання щодо сприяння оптимальному вибору або зміні людиною сфери трудової діяльності з урахуванням потреб ринку праці.

Зазначимо, що впровадження службою зайнятості таких інформаційних вебінарів не лише заощаджує час безробітних громадян, а й дбає про їх безпеку, здоров’я та обізнаність в питаннях праці.

Важливо: до завершення карантину проведення інформаційних вебінарів запроваджено Мангушським районним  центром зайнятості на постійній основі.

Директор                                                                  Н.Тєрьошкіна