22 квітня Мангушським районним центром зайнятості був проведений онлайн міні-ярмарок вакансій та послуг центру зайнятості.

Дата: 23.04.2020 10:30

Учасниками ярмарку стали представники 3 роботодавців: ФОП Семчук М.Д., ФОП Попов С.К., ФОП Ларіна О.В.. Вони представили вакансії: продавець продовольчих товарів, бухгалтер, продавець непродовольчих товарів.

В ході міні-ярмарку представники підприємств проводили співбесіду з претендентами на вільні місця, зацікавлювали  їх умовами праці та відпочинку, соціальними пільгами і гарантували достойний  рівень заробітної плати. Фахівцями  центру зайнятості були створені всі умови для того, щоб роботодавці та безробітні мали можливість поспілкуватися в режимі skype.

Загалом в онлайн-ярмарку взяли участь 3 безробітних, яких було направлено на працевлаштування.