В Мангушському районному центрі зайнятості провели онлайн-тренінг для підприємців

Дата: 22.04.2020 14:29

22 квітняв Мангушськомурайонному центрі зайнятості провелионлайн-тренінгдля підприємців на тему: «Як будуть здійснюватись компенсаційні виплати роботодавцям в період карантину?».

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Катерина Кучер зупинилась на питаннях щодо організації роботи з роботодавцями, які отримують компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та компенсацію на оплату праці за працевлаштування ВПО, на період дії карантину в зв’язку з набранням чинності Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

«Після закінчення карантину компенсаційні виплати Вам будуть поновлені, а фінансові зобов’язання, які виникли у період дії карантину, будуть виконані в повному обсязі», - наголосила провідний фахівецьз питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Катерина Кучер під час скайп спілкування.

Також, під час інтернет-комунікаціїпрофконсультант Ірина Соловьовапроінформувала учасниківпро можливість заповнення анкет в рамках Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» з метою кращого планування діяльності та надала психологічні поради в період                 коронавірусної турбулентності.