В Мангушському районному центрі зайнятості провели онлайн семінар для підприємців

Дата: 21.04.2020 16:48

21 квітня фахівці Мангушського районного центру зайнятості провели онлайн семінар на тему: «Як підприємцям заробляти в період карантину?».

"Малий бізнес під час карантину страждає найбільше, адже в нього немає такої великої фінансової подушки, як у великого бізнесу ", – підкреслила директорка районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна під час скайп спілкування.

Начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Ольга Застєнкіна зупинилась на питаннях захисту малого та середнього бізнесу  в умовах фінансово-коронавірусної турбулентності . Під час інтернет- комунікації вона проінформувала учасників про діючі грантові програми та фінансову допомогу Організації Об’єднаних Націй в Україні за підтримки Європейського Союзу, яка сприяє прийняттю радикальних, але важливих рішень в переорієнтуванні бізнесу в умовах ситуації, що склалася.

В ході онлайн спілкування учасники заходу поділились  корисними посиланнями, порадами  та новинами для підприємців.