Засідання колегії Донецької облдержадміністрації відбудеться в онлайн-режимі

Дата: 21.04.2020 16:46

23 квітня 2020 року об 11.00 в онлайн-режимі відбудеться засідання колегії Донецької облдержадміністрації. Такий формат обраний через вжиття відповідних заходів у зв’язку із запобіганням поширення в області випадків захворювань, спричинених SARS-Co-2 (2019-nCoV).

Засідання колегії облдержадміністрації буде проведено за технологією Cisco Webex.

Під час заходу будуть обговорювати питання:

1.    Про підсумки роботи житлово-комунального господарства області в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр. та завдання на період підготовки до роботи взимку 2020-2021 років.

2.    Про впровадження реформи місцевого самоврядування в регіоні: шляхи, досягнення та перспективи.

3.    Про хід виконання Регіональної цільової програми щодо здійснення розчистки та регулювання русел річок на 2018-2022 роки та проєкт зазначеної програми у новій редакції.

4.    Про стан впровадження містобудівного кадастру на території Донецької області.

Запрошуємо представників медіа взяти участь в онлайн-заході та в коментарях до трансляції поставити свої питання.