Призначення субсидії на тверде паливо

Дата: 17.04.2020 10:32

Субсидія на придбання твердого палива і скрапленого газу призначається у випадку, якщо житло не забезпечується електро або газопостачанням для опалення.

Субсидія на придбання твердого палива і скрапленого газу призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян.  При цьому субсидія на електроенергію, водопостачання та вивезення сміття  розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

Розмір обов’язкового платежу сім’ї визначається, виходячи з розміру річного доходу сім’ї за попередній календарний рік.

Субсидія на придбання твердого палива і скрапленого газу перераховується разово готівкою на банківський рахунок або поштове відділення заявника, а субсидія на електроенергію, водопостачання та вивезення сміття перераховується щомісяця на банківський рахунок або поштове відділення заявника.

Заявник несе персональну відповідальність за подані відомості про доходи, майно, що можуть вплинути на встановлення права на призначення субсидії та на визначення її розміру. Отримувачі субсидій зобов’язані протягом місяця  інформувати  управління соціального захисту  населення  про зміни в складі сім’ї, майновому та фінансовому стані.

Жителям району консультацію можна отримати за тел. 0687803612