Фонд соціального страхування України інформує

Дата: 16.04.2020 14:42

Фонд соціального страхування України опікується понад 12 мільйонами працюючих українців.

Як карантин вплинув на здійснення Фондом виплат?

Виплати матеріального забезпечення, зокрема, оплата за лікарняними листками і допомоги по вагітності та пологах, здійснюються Фондом у повному обсязі.

Накладений карантин не зменшив обсяг гарантій матеріального забезпечення, які здійснюються за кошти Фонду.

Як і раніше, кожна застрахована особа має право в разі травми або хвороби, зокрема, COVID-19, на компенсацію втраченого за період лікування заробітку.

Надання допомог по вагітності та пологах від Фонду також продовжується у повному обсязі.

Фінансування щомісячних, одноразових і інших страхових виплат для потерпілих на виробництві та членів їх сімей здійснюється ФССУ у штатному режимі.

Водночас, на період карантину було розширено перелік страхових випадків, за якими Фонд здійснює виплати матеріального забезпечення. Докладніше тут: bit.ly/3bfh3aO

Будьте свідомими, дотримуйтесь правил карантину – бережіть себе, близьких і оточуючих.

Оперативна інформація щодо дат і сум здійснення Фондом фінансування та актуальні новини соціального страхування на телеграм-каналі ФССУ: t.me/socialfund