19 полонених громадян України повертаються додому

Дата: 16.04.2020 13:41

16 квітня вранці на КПВВ «Майорське» голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко зустрів мешканців Донеччини,  які повертаються додому після перебування у полоні.

За словами очільника області, всі вони 14 діб перебуватимуть в обсервації, для чого  забезпечено всі неообхідні  комфортні умови.

«Сьогодні забираємо наших українців, які утримувались на тимчасово окупованій території. Це вже третій обмін за каденції Президента України Володимира Зеленського. У вересні 2019 року завдяки зусиллям Президента та Української Держави ми звільнили 35 незаконно утримуваних громадян України, у грудні 2019 року – 76 та сьогодні забираємо 19 українців. Обсервація цих громадян є на моєму особистому контролі. Усі умови будуть дотримані», – зауважив Павло Кириленко. Такий обмін відбудеться сьогодні і на Луганщині.