Надаємо шанс отримати омріяну роботу

Дата: 16.04.2020 11:37

15 квітня в Мангушському  районному центрі зайнятості в дистанційному форматі проводився вебінар: «Як підготуватися до співбесіди з роботодавцем у режимі «Skype».
Учасники ознайомились з навичками само презентації ,  підготовки до співбесіди:

«Прийоми і методи ефективного спілкування»;
 «Як бути переконливим»;
 «Види співбесіди»;
«Поради як «зручно» відповідати на «не зручні» питання роботодавців»;
«Поведінка на завершальному етапі співбесіди та після неї».

«Співбесіда - це завжди стрес. І навіть якщо ви чудовий фахівець, помилки, вчинені на співбесіді, можуть зіпсувати про вас перше враження, і шанс отримати роботу мрії стане мінімальним. Але всього цього можна уникнути. Тому, збираючись на зустріч з роботодавцем, будьте готові до того, що Вам доведеться  відповісти на ряд запитань. Заздалегідь підготуйте відповіді на найбільш імовірні питання, щоб на співбесіді почувати себе спокійно та впевнено»,-.зауважила фахівчиня з профорієнтації Ірина Соловйова. Наостанок вона висловила сподівання, що озвучені поради принесуть користь кожному та допоможуть успішно пройти співбесіду і отримати бажаний результат – омріяну роботу.

Директор                                               Н.Тєрьошкіна