Карантин не перешкода пошуку роботи

Дата: 15.04.2020 08:52

Навіть в умовах карантину Мангушський районний центр зайнятості продовжує працевлаштовувати мешканців району. Протягом березня працевлаштовано 39  шукачів роботи.

Направлено на громадські та інші роботи тимчасового характеру до сільських,селищних рад, роботодавців 43 безробітних.
Так, протягом карантину через скриньки для кореспонденції надійшли документи від  громадян, з яких статус безробітного вже отримали 50 осіб.
У телефонному та онлайн режимах ведеться робота по прийому громадян, які вже перебувають на обліку у службі зайнятості або тільки планують подати документи. Так, з початку введення карантину через гарячі лінії Мангушського районного центру зайнятості було надано 74  консультації.
Проходили професійне навчання 36 осіб.
Люди, яким одразу не була підібрана підходяща робота, одержують матеріальну допомогу. Але розраховувати на таку підтримку можуть громадяни, які працювали легально та виконали певні умови.

Директор                                                                           Н.Тєрьошкіна