Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Дата: 14.04.2020 15:40

Мангушська міжрайонна філія повідомляє, що станом на 14.04.2020р. на території Мангушського району  осіб,  хворих на короно вірус (COVID-19) не зареєстровано.  В район постійно прибувають особи,  з країн  де  зареєстровані спалахи короновірусної хвороби(COVID-19). Кожного дня списки оновлюються та доповнюються, направляються до КНП « Мангушський ЦПМСД»  та до Мангушського ВП Центрального ВПГУНП в Донецькій області.

Наразі під наглядом на самоізоляції  вдома  залишається 19 осіб( 9 прибулих, 10 контактних). Виконання вимог щодо самоізоляції контролюється  фахівцями Мангушської міжрайонної філії ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ  України», сімейними лікаря  КНП « Мангушський ЦПМСД»

На виконання  наказу МОЗ України від 09.04.2020 №827  з 14.04.2020 мобільною бригадою КНП «Мангушський ЦПМСД» проводиться обстеження швидкими тестами осіб, які   прибули з країн  де  зареєстровані спалахи короновірусної хвороби(COVID-19).

Щоденно  проводиться засідання районної  протиепідемічної комісії  з питань запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом  (COVID-19).

Завідувач                                                        С.В. Григорєва