Мангушський районний центр зайнятості у режимі онлайн

Дата: 14.04.2020 15:13

Фахівці Мангушського районного центру зайнятості продовжують працювати з клієнтами дистанційно. Карантин не перешкода для надання послуг безробітним та взаємодії з роботодавцями.  Надання консультацій клієнтам здійснюється у дистанційному форматі: електронною поштою, телефонним та відеозв’язком.

14 квітняпрофконсультант Ірина Соловйова  під час дистанційного спілкування з безробітними проводила онлайн профконсультації. Вона акцентувала увагу клієнтів щодо  курсів, вебінарів, дистанційних програм від Центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та безліч іншої цікавої інформації, яка в основному подається у відеоформаті.

«Відвідувати» центр зайнятості у режимі онлайн та отримувати усю необхідну інформацію – легко, зручно, безпечно!

Бережіть себе та піклуйтесь про оточуючих!