НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ ДЕРЖАВНІ СОЦІАЛЬНІ ДОПОМОГИ БУДУТЬ ПЕРЕПРИЗНАЧЕНІ АВТОМАТИЧНО!

Дата: 14.04.2020 11:16

Верховною Радою України 30 березня 2020 року прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій  у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», яким, зокрема, внесено зміни до Законів України, які регламентують надання різних видів державної допомоги.

Управлінням соціального захисту населення Мангушської райдержадміністрації здійснено масовий перерахунок щодо автоматичного продовження строку виплати до 01.06.2020, у раніше призначених розмірах, державної соціальної допомоги:

- малозабезпеченим сім'ям;

- на дітей одиноким матерям;

- на дітей, над якими встановлено опіку та піклування;

- особі, яка доглядає за хворою дитиною;

- особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу;

- дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;

- внутрішньо переміщеним особам на проживання;

- особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;

- особам з інвалідністю, які не мають права на пенсію.

Дані виплати будуть проведені до кінця квітня.

Звертаємо увагу, що після офіційного завершення терміну дії карантину або обмежувальних заходів громадянам необхідно надати до управління соціального захисту населення заяву та пакет документів для здійснення перерахунку розміру державної допомоги та подальшого її призначення.