A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

До уваги платників податків

Дата: 14.04.2020 08:20
Кількість переглядів: 76

Шановний платнику податків!

 

 

В період карантину підприємства, компанії та фізичні особи-підприємці переймаються великою кількістю різноманітних питань з усіх галузей та сфер підприємницької діяльності, у тому числі щодо можливого звільнення від нарахування та сплати деяких видів податків і зборів,  обмежень імпортних та експортних операцій, незастосування штрафів за порушення внаслідок форс-мажорних обставин, зокрема, можливих порушень термінів проведення платежів чи подання звітності.

Головне управління ДПС у Донецькій області, у зв’язку з оголошенням в Україні карантину, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами та доповненнями), просить вас надати інформацію про проблеми ведення бізнесу в умовах впровадження надзвичайної ситуації на всій території України.

Податкова служба Донеччини робить все максимально можливе, аби ефективно налаштувати дистанційно свою роботу по підтримці малого і середнього бізнесу, розвивати партнерські стосунки. І тільки завдяки тісній співпраці, спільним діям та оперативним рішенням нам вдасться вийти із цієї ситуації з мінімальними втратами.

Усі ваші листи з питаннями, пропозиціями, інформацією щодо проблематики ведення вашого бізнесу просимо надсилати на офіційну електронну скриньку ГУ ДПС у Донецькій області dn-gu@tax.gov.ua.

 

 

З повагою та надією на довгострокову співпрацю

 

В.о. начальника

Головного управління

ДПС у Донецькій області                                                              Ірина ДОЛОЗІНА

 

 

 

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора