Більше 22,0 млн гривень надійшло до місцевого бюджету надійшло Мангушського району за 3 місяці

Дата: 13.04.2020 16:57

Більше 22,0 млн гривень надійшло до місцевого бюджету надійшло Мангушського  району за 3 місяці

За І квартал 2020 року виконання Розпису місцевого  бюджету Мангушського  району в частині податків та зборів, інших платежів,контроль за справлянням яких покладено на органи ДПС  склало  109,1 відс., повідомив начальник Волновасько-Мангушського управління ГУ ДПС у Донецькій  області Олексій Чубаров.

З початку року до місцевого бюджету Мангушського району забезпечено надходження  в сумі  22,1 млн. грн., що на 1,7 млн. грн. більше ніж за аналогічний період попереднього року.  Частка надходжень ПДФО склала 12,5 млн. грн., або 56,6 відс. в загальній сумі надходжень місцевого бюджету, виконання завдання склало 116,8 відс. В поточному році надходження  ПДФО порівняно з минулим збільшились на 22,5 відс. Стан надходжень цього платежу значною мірою залежить від сумління роботодавців, котрі повинні неухильно дотримуватися законодавчих вимог щодо оплати праці, своєчасно  та повному обсязі сплачувати податки і збори при виплаті доходів найманим працівникам, не допускати працівника до роботи без оформлення трудових відносин, тобто працювати тільки у правовому полі.

Забезпечення надходжень ЄСВ від платників Мангушського району

«За три місяці 2020 року платниками податків Мангушського району сплачено єдиного внеску - 15,5 млн. гривень», - підбив підсумки надходжень ЄСВ начальник Волновасько-Мангушського управління ГУ ДПС у Донецькій  області Олексій Чубаров.

Також Олексій Дмитрович  зазначив що, надходження ЄСВ, нарахованого роботодавцями на суми заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності, тощо складають – 13,4 млн. грн., що на 1,0 млн. грн., більше ніж за І квартал минулого року. Частка надходжень ЄСВ  від фізичних осіб - підприємців складає 10,3 відс. (1,6 млн.грн.). Порівняно з минулим роком надходження збільшились на 0,1 млн. грн.

Начальник управління наголошує на необхідності дотримання роботодавцями чинного законодавства щодо прав і гарантій найманих працівників, офіційного оформлення трудових відносин, виплати належного рівня заробітної плати, соціального захисту робітників.

МАЙЖЕ 50 МЛН. ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ ОТРИМАВ БЮДЖЕТ МАНГУШСЬКОГО РАЙОНУ ВІД ПЛАТНИКІВ ВОЛНОВАСЬКО-МАНГУШСЬКОГО УПРАВЛІННЯ

Надходження до бюджетів всіх рівнів по Мангушському району склали 41,9 млн. грн., в т.ч. до державного бюджету – 16,0 млн. грн., місцевих - 25,8 млн. грн.

Більше 31,0 відс., а саме 13,0 млн. грн.  податків та платежів до бюджету сплачено платниками сільськогосподарської галузі. Суб’єкти господарювання у сфері надання торгівельної діяльності та громадського харчування сплатили до бюджету 7,3 млн. грн., що складає 17,4 відс. Надходження від «промисловців» склали трохи менше 5 відс. (2,0 млн.грн.).

Необхідно зазначити, що дотримання норм чинного законодавства – це внесок кожного у розвиток місцевих громад.