Фонд соціального страхування України інформує

Дата: 13.04.2020 15:18

Фонд соціального страхування України опікується понад 12 мільйонами працюючих українців, а також членами їх родин.

У яких випадках можна отримати допомогу по догляду за хворою дитиною від ФССУ?

• Допомогу по догляду від Фонду можна отримати, якщо ваша дитина віком до 14 років захворіла та потребує догляду за висновком лікаря.
  • Така допомога компенсує одному з працюючих батьків втрачений заробіток, починаючи з першого дня догляду.
  • Виплата нараховується на підставі лікарняного листка, а її розмір залежить від тривалості страхового стажу і визначається на загальних підставах: від 50% середньої заробітної плати (якщо стаж не перевищує 3 років) і до 100% (якщо стаж – понад 8 років).
  • Якщо дитина хворіє, Фонд фінансує допомогу за весь період, протягом якого вона потребує догляду, але не більше 14 календарних днів. А в разі стаціонарного лікування – за весь час перебування застрахованої особи у стаціонарі разом із хворою дитиною.
  • Надання допомоги від Фонду по догляду за здоровою дитиною, яка знаходиться вдома через накладений карантин, не передбачено.

Оперативна інформація щодо дат і сум здійснення Фондом фінансування та актуальні новини соціального страхування на телеграм-каналі ФССУ: t.me/socialfund