До уваги представників ЗМІ!

Дата: 13.04.2020 10:27

13 квітня 2020 року о 14:00 у Донецькій ОДА за адресою м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6, 3-й поверх, зала засідань, відбудеться брифінг заступника начальника управління-начальника відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони  здоров’я Олександра Педенка, директора департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин ОДА Оксани Головко.

Окрім цього, для представників ЗМІ, які не матимуть можливість взяти участь у брифінгу, буде забезпечено пряму трансляцію заходу на офіційній сторінці голови Донецької ОДА Павла Кириленка у соціальній мережі Фейсбук, на сторінці прес-служби облдержадміністрації та офіційному вебсайті Донецької ОДА.

Просимо пройти акредитацію до 13:00  за телефоном 095 838 19 61, контактна особа – Світлана Петряєва.