Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

Перерахунок субсидій з врахуванням збільшених нормативів

Дата: 09.04.2020 13:03
Кількість переглядів: 56

Управлінням  соціального захисту населення Мангушської райдержадміністрації проведено перерахунок субсидій з врахуванням збільшених на 50 %  нормативів.

Зокрема, збільшену субсидію на період карантину отримає 3328 сімей Мангушського району. Донарахунок субсидії проведений за березень місяць. Виплата коштів безпосередньо відбудеться під час фінансування субсидій в квітні місяці. Тобто, мешканці Мангушського району  отримають компенсацію за  березень, а також субсидію зі збільшеними на 50 %  нормативами за квітень.

Для кожної родини цей розрахунок є індивідуальним. Розмір доплати  залежить від кількості   житлово-комунальні послуг.

Нагадуємо на період карантину Урядом прийнято рішення про додаткову компенсацію витрат для домогосподарств, які отримують субсидії для оплати комунальних послуг.  Також  постановою визначено, що  на період карантину надання житлових субсидій припиняється тільки в разі виникнення обставин, що унеможливлюють їх надання. Зокрема, у разі переїзду домогосподарства в інше житлове приміщення або у разі смерті одинокої особи – отримувача субсидії;

Розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період усім домогосподарствам, які отримали житлову субсидію в опалювальному періоді 2019-2020 років, без заяв громадян про призначення житлових субсидій, не застосовуючи вимоги п.78 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. №848.   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора