До уваги представників ЗМІ!

Дата: 09.04.2020 10:21

9 квітня 2020 року о 14:00 у Донецькій ОДА за адресою м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6, 3-й поверх, зала засідань, відбудеться брифінг заступника начальника управління-начальника відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони  здоров’я Олександра Педенка, директора департаменту соціального захисту населення ОДА Олени Токаревої, начальника ГУ ПФУ в Донецькій області Наталії Рад, начальника ГУ ДСНС України в Донецькій області Олексія Мігріна, а також директора філії Донецька дирекція ПАТ «Укрпошта» Олексія Пушкіна.

Окрім цього, для представників ЗМІ, які не матимуть можливість взяти участь у брифінгу, буде забезпечено пряму трансляцію заходу на офіційній сторінці голови Донецької ОДА Павла Кириленка у соціальній мережі Фейсбук, на сторінці прес-служби облдержадміністрації та офіційному вебсайті Донецької ОДА.

Просимо пройти акредитацію до 13:00  за телефоном 095 838 19 61, контактна особа – Світлана Петряєва.