До уваги представників ЗМІ!

Дата: 08.04.2020 13:16

8 квітня 2020 року о 14:00 у Донецькій ОДА за адресою м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6, 3-й поверх, зала засідань, відбудеться брифінг голови Донецької облдержадміністрації Павла Кириленка, заступника начальника управління-начальника відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони  здоров’я Олександра Педенка, директора філії ПАТ "Смарт-Холдинг" у Маріуполі Олександра Трубачова та Спиридона єпископа Добропільського вікарія Горлівської єпархії.

Окрім цього, для представників ЗМІ, які не матимуть можливість взяти участь у брифінгу, буде забезпечено пряму трансляцію заходу на офіційній сторінці голови Донецької ОДА Павла Кириленка та офіційному вебсайті Донецької облдержадміністрації.

Просимо пройти акредитацію до 13:00 за телефоном 095 838 19 61, контактна особа – Світлана Петряєва.