Комісійний  виїзд

Дата: 07.04.2020 16:55

Незважаючи на карантинні заходи  на території району,  служби та установи, що причетні до охорони дитинства працюють у звичайному режимі. Так,  07 квітня 2020 року службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з представниками Мангушського ВП ГУНП в Донецькій області та районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був здійснений комісійний  виїзд до родини,  в якій, за попередніми даними,  відбулось насильство з боку неповнолітньої дитини. Але, під час виїзду, факт насильства у родині не підтвердився.

Також, з метою дотримання карантинних заходів серед населення, в родині проведена інформаційно-роз’яснювальна робота, про те, що таке COVID-19, які його симптоми, як поширюється вірус та правила індивідуального захисту, яких необхідно дотримуватись з метою убезпечення від зараження коронавірусом та необхідність перебування дітей вдома.

Служба у справах дітей райдержадміністрації спільно з усіма структурами причетними до охорони дитинства і надалі проводитиме відповідну профілактичну та інформаційну роботу