Крок від безробітної до підприємниці

Дата: 07.04.2020 13:08

7 квітня  в Мангушському районному центрі зайнятості відбулося засідання експертної комісії по наданню одноразової допомоги для організації власної справи в режимі онлайн. В роботі комісії взяли участь представники центру зайнятості,  податкової інспекції, райдержадміністрації.

На засіданні комісії розглянули бізнес-проект безробітної Наталії  Зайкан, яка звернулась до Мангушського районного центру зайнятості  в грудні минулого року. Жінка має повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси», має досвід роботи  в банківській сфері.

Відвідавши інформаційні семінари «Як розпочати свій бізнес» і  засідання Консалтингового центру, отримавши індивідуальні послуги профконсультанта та пройшовши навчання на курсах  підвищення кваліфікації за напрямком «Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу», Наталія  вирішила заснувати власну справу.

Жінка завжди цікавилась проведенням зварювальних робіт, якими займався її чоловік, і тому склала бізнес-план на тему: «Виробництво інших готових металевих виробів». Проект містить детальне маркетингове дослідження, аналіз надання послуг та основних конкурентів.

Експертна комісія одностайно прийняла рішення про надання безробітній допомоги для організації підприємницької діяльності.

Майбутня підприємниця вважає: «Кожен повинен займатись своєю справою. Знаю, що буде нелегко, адже власна справа – кропітка і важка праця, яка потребує повної віддачі».

Директор                                            Н.Тєрьошкіна