Управління соціального захисту населення Мангушської районної державної адміністрації інформує:

Дата: 06.04.2020 15:59

02.04.2020 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням  коронавірусної хвороби (COVID-2019)» від 30.03.2020 № 540-IX, яким передбачено:

- продовження строку виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, яким вона була призначена раніше без подання необхідних документів на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, з подальшим проведенням перерахунку розміру виплаченої державної соціальної допомоги на підставі заяви та необхідних документів, поданих після закінчення терміну дії зазначених заходів";

-  продовження призначення державної допомоги сім'ям з дітьми, на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином та один місяць після дати його завершення";

-  у випадку пропуску, в період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, строку повторного огляду медико-соціальної експертизи особою з інвалідністю виплата пенсії по інвалідності не зупиняється до закінчення терміну дії зазначених заходів з подальшим проведенням перерахунку розміру виплаченої пенсії на підставі заяви та результатів переогляду особи з інвалідністю";

-  у випадку пропуску, в період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, строку переогляду особою з інвалідністю з дитинства або дитиною з інвалідністю виплата державної соціальної допомоги не зупиняється до закінчення терміну дії зазначених заходів з подальшим проведенням перерахунку розміру виплаченої державної соціальної допомоги на підставі заяви та результатів переогляду особи з інвалідністю з дитинства або дитини з інвалідністю.

-  строки звернення за державною соціальною допомогою особам, які не мають права на пенсію,  та особам з інвалідністю продовжуються на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та один місяць після дати його завершення» у випадку пропуску, строку переогляду особою з інвалідністю виплата державної соціальної допомоги не зупиняється до закінчення терміну дії зазначених заходів з подальшим проведенням перерахунку розміру виплаченої державної соціальної допомоги на підставі заяви та результатів переогляду особи з інвалідністю.

На період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та протягом 30 днів з дня його відміни:

• забороняється здійснення перевірок фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб при призначенні (відновленні) соціальних виплат;

• продовжується виплата внутрішньо переміщеним особам соціальних виплат (пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг, субсидій та пільг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування), призначених до періоду встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)" інвалідністю».

Нагадуємо, управлінням соціального захисту населення Мангушської райдержадміністрації  призупинено прийом громадян у приміщенні управління.

Наразі прийом здійснюється дистанційно та безконтактно.

Якщо ж причина звернення невідкладна, ви можете залишити свою заяву або звернення за тел. гарячої лiнiї управління (06297) 2-43-69, надіславши на електронну адресу 02770038@mail.gov.ua або в скринцi, яка розташована бiля входу до управлiння. Тел. для звернень щодо призначення житлової субсидії: 068 7803612, 096 1891868, 099 3602824.

Бланки заяв для отримання соціальної допомоги, призначення житлової субсидії та щомісячної адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб додаються:

Просимо максимально обмежити коло прямого спілкування і залишатись вдома!!!