До уваги представників ЗМІ!

Дата: 06.04.2020 13:21

6 квітня 2020 року о 14:00 у Донецькій ОДА за адресою м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6, 3-й поверх, зала засідань, відбудеться брифінг заступника начальника управління-начальника відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони  здоров’я Олександра Педенка, директора департаменту базових галузей промисловості ОДА Артема Литвинова та начальник відділу розвитку та кон’юнктури споживчого ринку управління розвитку підприємництва, адміністративних послуг та ринкового середовища департаменту економіки ОДА Тетяна Гайданська.

Окрім цього, для представників ЗМІ, які не матимуть можливість взяти участь у брифінгу, буде забезпечено пряму трансляцію заходу на офіційній сторінці голови Донецької ОДА Павла Кириленка та офіційному вебсайті Донецької облдержадміністрації.

Просимо пройти акредитацію до 13:00 за телефоном 095 838 19 61, контактна особа – Світлана Петряєва.