До уваги представників ЗМІ!

Дата: 01.04.2020 11:43

1 квітня 2020 року о 14:00 у Донецькій ОДА за адресою м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6, 3-й поверх, зала засідань, відбудеться брифінг заступника начальника управління-начальника відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони  здоров’я Олександра Педенка, в.о. директора ДУ «Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Василя Гончаренка, директора департаменту базових галузей промисловості ОДА Артема Литвинова та директора департаменту інноваційно-інвестиційного розвитку ОДА Оксани Головко.

Окрім цього, для представників ЗМІ, які не матимуть можливість взяти участь у брифінгу, буде забезпечено пряму трансляцію заходу на офіційній сторінці голови Донецької ОДА Павла Кириленка та офіційному вебсайті Донецької облдержадміністрації.

Просимо пройти акредитацію до 13:00  за телефоном 095 838 19 61, контактна особа – Світлана Петряєва.