Профілактичний рейд  “Сім’я”

Дата: 01.04.2020 08:19

З метою соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, застосування ефективних форм їх соціальної підтримки, профілактики правопорушень серед осіб, які не досягли вісімнадцятирічного віку, запобігання дитячій бездоглядності і безпритульності службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з представниками Мангушського ВП ГУНП в Донецькій області та районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 31 березня 2020 року було проведено профілактичний рейд  “Сім’я”.

Під час проведення рейду обстежено умови проживання 3 сімей, з малолітніми та неповнолітніми дітьми. З батьками проведені профілактичні бесіди, роз’яснені  статті закону щодо відповідальності батьків за виховання, навчання  та утримання дітей в належних умовах. За результатами рейду були складені відповідні акти обстеження житлово-побутових умов дітей. Також проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу, про те, що таке COVID-19, які його симптоми, як поширюється вірус, про правила індивідуального захисту, яких необхідно дотримуватись з метою убезпечення від зараження коронавірусом та необхідність перебування дітей вдома.

Служба у справах дітей райдержадміністрації спільно з усіма структурами причетними до охорони дитинства і надалі проводитиме відповідну профілактичну та інформаційну роботу.