До уваги представників ЗМІ!

Дата: 27.03.2020 11:58

27 березня 2020 року о 14:00 у Донецькій ОДА за адресою м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6, 3-й поверх, зала засідань, відбудеться брифінг заступника начальника управління-начальника відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони  здоров’я Олександра Педенка та начальника управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Лілії Золкіної.

Окрім цього, для представників ЗМІ, які не матимуть можливість взяти участь у брифінгу, буде забезпечено пряму трансляцію заходу на офіційній сторінці голови Донецької ОДА Павла Кириленка та офіційному вебсайті Донецької облдержадміністрації.

Просимо пройти акредитацію до 13:00  за телефоном 095 870 19 61, контактна особа – Світлана Петряєва.