Фонд здійснюватиме виплати за лікарняними за розширеним переліком страхових випадків до кінця карантину

Дата: 26.03.2020 15:19

Урядом на територіївсієїкраїнизапроваджено режим надзвичайноїситуації на 30 днів. Відповідно, карантин продовжено до 24 квітня.

На періодйогодії Фонд соціальногострахуванняУкраїниздійснюватимевиплати за листками непрацездатності за розширенимперелікомстраховихвипадків.

Зазначимо, наразіМіністерствомохорониздоров’я, Міністерствомсоціальноїполітики та ФССУ готуютьсязміни до Інструкції про порядок видачідокументів, щозасвідчуютьтимчасовунепрацездатністьгромадян, затвердженої наказом МОЗ від 13.11.2001 № 455. Змінами буде визначено порядок видачілікарнянихлистків особам на періодперебуванняїху закладахохорониздоров’я, а також на самоізоляціїпідмедичнимнаглядом у зв’язку з проведеннямзаходів, спрямованих на запобіганнявиникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), а такожлокалізацію та ліквідаціюїїспалахів та епідемій.

Фінансуванняматеріальногозабезпечення і страховихвиплат за загальнимипідставамитакожпродовжується у штатному режимі.