Засідання колегії Донецької облдержадміністрації відбудеться в онлайн-режимі

Дата: 26.03.2020 08:51

26 березня 2020 року об 11.00 в онлайн-режимі відбудеться засідання колегії Донецької облдержадміністрації. Такий формат обраний через вжиття відповідних заходів у зв’язку із запобіганням поширення в області випадків захворювань, спричинених SARS-Co-2 (2019-nCoV).

Засідання колегії облдержадміністрації буде проведено за технологією Cisco Webex.

Під час заходу будуть обговорювати питання:

1. Про хід виконання регіональної Програми розвитку освіти: «Освіта Донеччини в європейському вимірі. 2017-2020 роки» у 2019 році.

2. Про хід реалізації на території області проєктів, які фінансуються за рахунок коштів міжнародних організацій.

3. Про підсумки роботи із зверненнями громадян в місцевих органах влади області за 2019 рік.

Запрошуємо представників медіа взяти участь в онлайн-заході та в коментарях до трансляції поставити свої питання.