Управління соціального захисту населення інформує

Дата: 25.03.2020 09:53

Відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)” передбачено:

- захист прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО) – на період карантину та на 30 днів після його відміни забороняється скасовувати довідки про взяття на облік ВПО, під час карантину заборонено заморожувати державну допомогу для ВПО;

- з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

З 24 березня 2020 року управлінням соціального захисту населення Мангушської райдержадміністрації  призупинено прийом громадян у приміщенні управління.

Наразі прийом буде здійснюватись дистанційно та безконтактно. Якщо ж причина звернення невідкладна ви можете залишати свою заяву або звернення за тел. гарячої лiнiї управління (06297) 2-43-69, надіславши на електронну адресу 02770038@mail.gov.ua або в скринцi, яка розташована бiля входу до управлiння. Тел. для звернень щодо призначення житлової субсидії: 068 7803612, 096 1891868, 099 3602824

Бланки заяв для отримання соціальної допомоги, призначення житлової субсидії та щомісячної адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб додаються:

Просимо максимально обмежити коло прямого спілкування і залишатись вдома!!!