Управління соціального захисту населення інформує:

Дата: 23.03.2020 15:16

Відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)” передбачено:

- захист прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО) – на період карантину та на 30 днів після його відміни забороняється скасовувати довідки про взяття на облік ВПО, під час карантину заборонено заморожувати державну допомогу для ВПО;

- з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

З 24 березня 2020 року управлінням соціального захисту населення Мангушської райдержадміністрації  призупиняється прийом громадян у приміщенні управління.

Наразі прийом буде здійснюватись дистанційно та безконтактно.Якщо ж причина звернення невідкладна ви можете залишати свою заяву або звернення за тел. гарячої лiнiїуправління (06297) 2-43-69, надіславши на електронну адресу 02770038@mail.gov.ua або в скринцi, яка розташована бiля входу до управлiння.

Просимо максимально обмежити коло прямого спілкування і залишатись вдома!!!