У Фонді працюють регіональні гарячі лінії для консультацій щодо оплати лікарняних в умовах карантину

Дата: 19.03.2020 11:49

Фонд соціального страхування України здійснює фінансування матеріального забезпечення та страхових виплат у штатному режимі. Водночас, на період карантину діє особливий порядок видачі листків непрацездатності, розширено перелік страхових випадків, за якими ФССУ фінансує надання допомог.

Інформація щодо надання допомог особам, чия робота пов’язана з обслуговуванням населення

Інформація щодо компенсації 50% заробітку особам на період перебування в спеціалізованих закладах охорони здоров'я, а також на самоізоляції під медичним наглядом

Зверніть увагу, що Фонд соціального страхування України відповідно до чинного законодавства фінансує надання допомог застрахованим, тобто офіційно працевлаштованим особам, на підставі виданого у встановленому порядку листка непрацездатності.