Управління соціального захисту населення інформує

Дата: 20.03.2020 10:16

У зв'язку зі спалахом та розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та попередженням інфікування і поширення вірусних iнфекцiй управлiння социального захвату населения райдержадмiнiстрацii (далi - УСЗН) наполегливо рекомендує отримувачам послуг утриматися від відвідування УСЗН.

Якщо ж причина звернення невідкладна і потребує обов'язкового відвідування УСЗН, просимо вас дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України щодо зменшення впливу та передачі гострих респіраторних вірусних інфекцій:

• користуватися захисною маскою та дезінфікуючими засобами;

• не створювати скупчення людей у приймальні управління. Пам'ятайте про необхідність дотримання безпечної відстані між людьми (щонайменше 1,5 метри);

•      уникайте контакту з усіма, хто має гарячку та кашель.

У зв'язку iз введенням карантину прийом громадян в УСЗН ведеться до 12-00, пicля чого проводятся дезiнфiкуючi заходи. Також ви можете залишити своє звернення за тел. (06297) 2-43-69, або надicлавши на електронну адресу УСЗН 02770038@mail.gov.ua

Заздалегідь просимо з розумінням поставитись до ситуації, що склалася, і приносимо вибачення за можливі незручності! Будьте свідомими та зайвий раз не наражайте на небезпеку себе та оточуючих!