Служба у справах дітей інформує

Дата: 18.03.2020 14:43

Усиновлення, створення прийомної сім'ї чи дитячого будинку сімейного типу - це акти великої соціальної ваги, прояв гуманізму та жертовності, а також реалізація природної потреби материнства і батьківства та водночас захист від самотності, як дорослих так і дітей.

Якщо дитина живе в сім'ї з впевненістю у захисті з боку батьків, вона навчається зростати у вірі. Якщо дитина живе в оточенні дружби й добра, вона навчається бачити у світі любов, а любов - найкращий засіб виховання.

Головне завдання дорослих, захистити права кожної дитини, а особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом повернення їм  того, що, волею долі, у них відібрало життя, - гідності, самоповаги, віри в добро і справедливість, а найголовніше - батьківської любові.

Діти - найдорожче багатство кожної людини. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей.

Коли немає власних дітей, а ти маєш багато невитраченої любові та тепла, маєш велику потребу у реалізації батьківства, прийняти рішення взяти в свою сім’ю дитину, яка саме цього, за волею обставин, була позбавлена, все ж таки дуже складно.

Потрібно підходити до такого рішення виважено, враховувати усі плюси та мінуси, переборювати власні страхи й перестороги… Це займає довго часу. Але після прийняття такого рішення вже нічого не може, просто не має права, стати на заваді. Коли доля, коли на небі зірки складаються так, що ця дитина протягом тривалого часу росла на твоїх очах і чекала саме тієї миті, бути поряд тільки з рідною по крові душею, події починають розвиватися дуже стрімко. Напевно, саме так вийшло і цього разу. З початку тривалий процес позбавлення батьків батьківських прав, а потім тривалий судовий процес щодо усиновлення. Нарешті все вирішилося, паперова рутина закінчилась, починається нове життя. А побачити щастя, яким горять очі жінки – це найвеличезніша вдячність за твою щоденну працю.

Сьогодні одна дитинка нашого району отримала найсправжнішу матусю. Хочеться від щирого серця привітати її, для неї, як не для кого дата прийняття рішення суду про усиновлення є величезним святом, додатковим днем народження дитини.

Служба у справах дітей Мангушської райдержадміністрації  підримує тих, хто прийняв рішення та ступив на шлях усиновлення і створення для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування родин, де будуть зігріватися серця.