Важлива інформація!

Дата: 18.03.2020 08:04

Шановні мешканці та гості Мангушського району!

Згідно з прийнятого рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС Кабінетом Міністрів прийнято рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Постановою введена заборона залізничного, авіа- та автобусного міжміських та міжобласних пасажирських перевезень, а також робота метрополітенів. Документом, зокрема, заборонено з 18.03.2020 року по 03.04.2020 року: - на усій території нашої держави регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні.

Керуючись вищевикладеним, ПРАТ «Маріуполь - Авто» повідомляє про тимчасове призупинення обслуговування маршрутів у Мангушському районі.