Донецька ОДА виділила кошти на придбання ампліфікатору для проведення діагностики коронавірусу

Дата: 16.03.2020 10:18

Діагностика коронавірусу на Донеччині відбувається у штатному режимі.

Відбір біологічних матеріалів для дослідження в Донецькій області проводиться виключно медичними працівниками в закладах охорони здоров’я. Після чого біоматеріал оперативно направляється до референс-лабораторії ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» (м. Київ).

Враховуючи те, що наразі в ДУ «Донецькій обласний лабораторний центр МОЗ України» відсутнє лабораторне обладнання для проведення ПЛР-діагностики вірусних повітряно-крапельних інфекцій, зокрема COVID-19, Донецькою ОДА прийнято рішення про термінове фінансування закупівлі ампліфікатору задля проведення діагностики COVID-19 в режимі реального часу на місці.