На Донеччині у навчальних закладах введено карантин та перенесено терміни проведення пробного ЗНО

Дата: 13.03.2020 09:09

З 12 березня по 3 квітня в освітніх закладах області вводяться карантинні заходи - відповідно розпорядження голови облдержадміністрації від 12.0.2020 № 233/5-20 та згідно  Постанови Кабінету міністрів №221 від 11 березня 2020-го року.

Понад 267 тисяч учнів та студентів протягом трьох тижнів здобуватимуть освіту дистанційно - на карантині перебуватимуть 558 закладів дошкільної,  514 - загальної середньої (у тому числі 4 приватних), 38 - професійної (професійно-технічної),  50 - передвищої (вищої), 63 - позашкільної освіти.

Для вихованців закладів дошкільної освіти органи місцевої влади та місцевого самоврядування можуть розглянути можливість роботи чергових груп у дитсадках. Такі рішення повинні прийматися на підставі заяв батьків, після проведення необхідних профілактичних та протиепідемічних заходів.

Перенесені й терміни проведення пробного тестування. За повідомленням Українського центру оцінювання якості освіти, пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 4 квітня 2020 року, з інших предметів - 11 квітня 2020 року.

Оплата праці вчителів, вихователів, включаючи вихователів груп продовженого дня, музичних керівників, викладачів, інших педагогічних працівників здійснюватиметься згідно з тарифікацією відповідно до чинного законодавства.