Служба у справах дітей Мангушської райдержадміністрації інформує:

Дата: 12.03.2020 13:21

Сім`я завжди була найбільш стабільною структурною одиницею суспільства. В ній закладаються основи особистості, засвоюються головні цінності людського спілкування, формується базис стосунків людини зі світом. Соціальне здоров`я суспільства, держави в цілому залежить передусім від виховної діяльності сім`ї. З метою виявлення порушень прав дітей, здійснення їх соціального та правового захисту, створення належних умов для повноцінного життя, їх фізичного і розумового розвитку, поліпшення існуючих та вишукання нових форм соціальної підтримки дітей, службою у справах дітей Мангушської райдержадміністрації спільно з представниками Мангушського ВП Центрального ВП ГУНП в Донецькій області 11 березня 2020 року був проведений рейд “ Сім’я” на території Комишуватської сільської ради.

Під час рейду були відвідані діти, які опинилися у складних життєвих обставинах. З батьками проведені профілактичні бесіди, роз’яснені  статті закону щодо відповідальності батьків за виховання, навчання  та утримання дітей в належних умовах. За результатами рейду були складені відповідні акти обстеження житлово-побутових умов дітей.

За неналежне виконання батьківських обов’язків на одного з батьків складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.184 КУпАП.