Про проведення Експо – Конгресу «Бізнес для Розумних міст»

Дата: 12.03.2020 08:03

Мангушська райдержадміністрація повідомляє про проведення 22 – 24 квітня 2020 року у м. Київ другого міжнародного Експо – Конгресу «Бізнес для Розумних міст», який має на меті зібрати лідерів регіону для вирішення проблемних питань у містах та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів та надання послуг.

Головна мета заходу – «МІСТО 5.0: ВІД ДИЗАЙНУ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ».

В рамках Експо – Конгресу заплановане наступне: виставка (більш ніж 5000 м2 виставкової площі, на якій будуть представлені основні гравці в сфері розумних міст); три конгреси (Від розумних міст до розумної нації, Управління, фінансування та технології в розумних містах, Мистецтво у міському розвитку); шість конференцій (присвячені конкретним напрямам, кожна з яких розрахована на 100 учасників); інші заходи (плануються додаткові заходи з ЄЕК ООН, Програмою «Об’єднані розумні міста» та OIER, спеціалізовані семінари, агори тощо).

Адреса проведення: м. Київ, вул. Паркова дорога 16а, КВЦ «Парковий». Детальна інформація та умови участі у заході за посиланням: https://businessforsmartcities.com .