ЦНАП, виїзний  прийом.

Дата: 10.03.2020 11:15

5 березня 2020  року  спеціалістами Центру  надання  адміністративних послуг в Мангушському районі  здійснено  виїзний  прийом в с. Червоне  за місцем проживання  суб’єкта звернення.  Робота адміністратора на виїзді забезпечується за допомогою відповідного комплекту технічних  засобів  «Мобільного кейсу».   До обов’язкової категорії суб’єктів звернення, яким адміністративні послуги надаються за допомогою пересувного віддаленого місця адміністратора, належать особи з інвалідністю I групи та інші особи, які, за висновком лікарсько-консультативної комісії, не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги. Отримати попередні консультації  громадяни чи їх родичі можуть безпосередньо в офісі ЦНАПу в смт. Мангуш чи по тел. 0986676231, (06297)23690.