Служба у справах дітей інформує

Дата: 05.03.2020 13:51

З метою захисту прав та законних інтересів дітей Мангушського району,   згідно плану роботи служби у справах дітей Мангушської райдержадміністрації, відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини. Комісію проводила голова райдержадміністрації - Букрєєва Н.О.

Відповідно до порядку денного, членами комісії було розглянуто 5 питань. На засідання комісії, крім членів комісії, були запрошені батьки, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків. З батьками були обговорені питання щодо вирішення нагальних проблем родини, які перешкоджають нормальному вихованню дітей.

Під час засідання члени комісії мали можливість висловити свою думку щодо обговорюваних ситуацій, активно пропонували шляхи вирішення проблемних питань.

За результатами обговорення були прийняті відповідні рішення із дотриманням найкращих інтересів дітей.